חזון מרכז הצעירים

מרכז צעירים שדרות ישמש בסיס לקהילה צעירה חזקה, פעילה ומובילה.

מרכז הצעירים שם לו למטרה לקדם את הצעירים ע"י ריכוז כל המענים הרלוונטיים לצעירים, קידום פעילות לצעירים בעיר ובמרחב, עידוד וליווי של קבוצות אקטיביות של צעירים.
פעילות המרכז תשמש בסיס חברתי-תרבותי משמעותי לביטוי ומימוש הפוטנציאל של כלל הצעירים בשדרות, תוך שימת דגש על פיתוח אישי וחברתי, מעורבות קהילתית, חיבור ומחויבות לעיר בהיבטים מקומיים שונים, מתוך מגמה להשתלב ולהשאירם בשדרות.

מה אני צריך את זה ?!

מידי יום מבקרים אותנו צעירים בגילאי 18-40 תושבי העיר. סטודנטים, חיילים משוחררים, יזמים עסקיים וחברתיים, אמנים, אקדמאים והורים צעירים. אם עוד לא יצא לכם לבקר אצלנו, אתם לא חושבים שהגיע הזמן?!
בין השירותים שלנו: 

  1. יעוץ וליווי חיילים משוחררים – מרכז הצעירים  שלנו משמש כשלוחה של האגף והקרן לחיילים משוחררים של משרד הביטחון, ומעמיד לרשות החיילים המשוחררים בעיר  שירותי ייעוץ וליווי אישי על ידי רכזת חיילים משוחררים בנוגע לזכויות החייל המשוחרר /בת/ן שירות לאומי, אימות נתונים של מלגות שונות, שוברים (ואוצ'רים) לקורסי פסיכומטרי, הטבות להשלמת בגרויות , ייעוץ תעסוקתי ועוד.

  2. ההשכלה הגבוהה – הכוונת הצעירים וליוויים בתהליך קבלת החלטות בבחירת כיוון הלימודים האקדמיים על ידי ייעוץ אישי ופרטני והכוונה למאגר מידע רחב אודות עולם האקדמיה, תנאי הקבלה למסלולים השונים, סיכויי קבלה ויעוץ למלגות. כמו כן, ניתנים שרותי הכוון תעסוקתי-לימודי, קורסי פסיכומטרי והנחות בדמי רישום למוסדות האקדמאים שונים,

  3. מעורבות חברתית – תחום המעורבות החברתית מבוסס על השאיפה למנף את אוכלוסיית הצעירים בעיר ולהפוך אותם לכוח מוביל בחברה בכלל ובעיר בפרט. 

  4. תעסוקה ופיתוח קריירה  – מתן כלים ומענה לצעירים המחפשים את דרכם בעולם התעסוקה  על ידי ליווי אישי וקבוצתי וחיזוק האפשרויות לתעסוקה איכותית :  ייעוץ בכתיבת קורות חיים ,הכנה לראיונות עבודה ומרכזי הערכה.

הכי קל לחפש באפליקציות הניווט 'מרכז הצעירים שדרות' ואודרוב.

תחבורה ציבורית

קווים מס' 1,2 ו-75 יורדים בתחנת בן גוריות\שוק עירוני צועדים במשך 2 וחצי דקות לכיוון רחבת הסינמטק וממש ממול תמצאו את מתחם מרכז הצעירים

טלפונים וכו'

 08-6621801 

 054-6621801

                          Youngs@sederot.muni.il                   

רשתות חברתיות

2020-03-16_17h45_54

צור קשר

בואו נקבע!

X
סגירת תפריט
דילוג לתוכן