הכוונת חיילים משוחררים

משתחררים משירות צבאי / לאומי וחולמים על הכנסה פאסיבית של 80 אלף בחודש? שלא תמצאו את עצמכם בצד הלא נכון של פוסט בצינור… בואו נדבר בחיים האמיתיים: את הנשמה נתתם למדינה שנתיים, שלוש או יותר. אבל כבוגרים באזרחות אתם עושים צעדים ראשונים. עד עכשיו תרמתם – זה הזמן שלכם לקבל חזרה!

במרכז הצעירים שלנו פועל אגף שלם שמוקדש לליווי והכוונה של חיילים משוחררים, כשלוחה של הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים של משרד הביטחון. כאן, תקבלו ליווי וייעוץ אישי מקצועי וגם חם ודואג, זכויות והטבות, סיוע במציאת מלגות המיועדות לחיילים משוחררים, סדנאות שחרור בשיתוף צה"ל, משרד הבטחון, קרן גרוס, חברת 'הנחייה' ועיריית שדרות.
ליועצת המקצועית, המנוסה והסופר מצליחה שלנו יש את כל הזמן עבורכם. היא תפגוש אתכם לשיחה, תשמע על השאיפות, החלומות, ונקודות החוזק שלכם ותעזור לכם להתכוון על מסלולי המראה לקריירה מוצלחת. תקבלו ממנה מידע לגבי מסלולי לימודים, מלגות, זכויות שמגיעות לכם ועוד. שווה!

מאות משוחררים ומסיימי שירות לאומי כבר מצאו את דרכם ונהנים מקריירה עשירה ואיכותית שהתחילה ממש כאן. שורה תחתונה: נהיה כאן עבורכם מהיום שתגזרו חוגר ועד שתגזרו את הקופונים באזרחות, בדרך להצלחה שכולה שלכם.
מחכים לכם!

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.

בואו נקבע!

X
בואו נקבע!
סגירת תפריט
דילוג לתוכן